Putting the 'role' back in role-playing games since 2002.
Donate to Codex
Good Old Games
  • Welcome to rpgcodex.net, a site dedicated to discussing computer based role-playing games in a free and open fashion. We're less strict than other forums, but please refer to the rules.

    "This message is awaiting moderator approval": All new users must pass through our moderation queue before they will be able to post normally. Until your account has "passed" your posts will only be visible to yourself (and moderators) until they are approved. Give us a week to get around to approving / deleting / ignoring your mundane opinion on crap before hassling us about it. Once you have passed the moderation period (think of it as a test), you will be able to post normally, just like all the other retards.

To the Codex resident Pollacks regarding StarCraft2:

Monocause

Arcane
Joined
Aug 15, 2008
Messages
3,656
Dostailem maila od Blizzarda z tzw. "kluiczem beta dla koleigi". Moigę kogoś obdairować i odeizwał się we mnie uśpioiny patriotyizm.

Ktoi chce weiść do bety? Czeikam na zgłoszenia przeiz jakieiś parę dni. Wygryiwa ten, kto najdłużej jest użytkownikiem.

(Pododawałem duiżo liteirek "i" żeiby zmilić interneitowego tłumaicza, poniżei coś dla nieigo)

___

Elektroniczny tłumacz zawiódł. Ucz się języków, ty fiucie!
 

Black

Arcane
Joined
May 8, 2007
Messages
1,872,691
Ja, bede mogl spokojnie no-lifeowac przez swieta.
 

Tails

Arbiter
Joined
Nov 25, 2007
Messages
1,674
Naprawdę warto brać dłuższy udział w becie mimo nowych, tragicznie zaprojektowanych jednostek, zwłaszcza u Terran? w sumie to mnie tylko zniechęca do bety SC2.
 

sirfink

Scholar
Joined
Sep 10, 2008
Messages
290
pLHie.jpg

Starcraft? What the fuck is a Starcraft?
 

Monocause

Arcane
Joined
Aug 15, 2008
Messages
3,656
Tails said:
Naprawdę warto brać dłuższy udział w becie mimo nowych, tragicznie zaprojektowanych jednostek, zwłaszcza u Terran? w sumie to mnie tylko zniechęca do bety SC2.

Daj jednostkom trochę więcej czasu. Grałem ostatnio sporo terranami i doszedłem do wniosku, że to, co uważałem na początku za kaszanowate bardzo z czasem przypadło mi do gustu i zaczęło pasować do świata SC. Najciekawsza rzecz z muzyką - najpierw wydawała mi się całkowicie do dupy, teraz uważam, że muzyka przebija tę z SC1 (wyjątkiem jest muzyka Zergów).

Jedyne, do czego się nie mogę przekonać to Hellion, ale ten resentyment podziela bardzo wielu graczy, więc mam nadzieję, że zostanie poddany jakiemuś redesignowi.

@Black:
A ty nie jesteś Ruski czasem czy Ukrainiec? ;>
 

dragonfk

Erudite
Joined
Jun 19, 2007
Messages
2,487
You see, now you'll learning.






PS.
Wypierdalaj na drzewo banany prostować :smug:
 

Tails

Arbiter
Joined
Nov 25, 2007
Messages
1,674
Monocause said:
Daj jednostkom trochę więcej czasu. Grałem ostatnio sporo terranami i doszedłem do wniosku, że to, co uważałem na początku za kaszanowate bardzo z czasem przypadło mi do gustu i zaczęło pasować do świata SC. Najciekawsza rzecz z muzyką - najpierw wydawała mi się całkowicie do dupy, teraz uważam, że muzyka przebija tę z SC1 (wyjątkiem jest muzyka Zergów).
Spoko. Obecnie to tylko Banelingi i jednostki z koszar Terran nadal mnie drażnią no i wspomniane Helliony. Co do muzy, to jakoś w przypadku Terran (znowu) jest zniechęcająca, mogli by troszkę dodać jej kopa, zamiast klimat country. Ogólnie jeśli chodzi o cel tematum to nie bierz mnie pod uwagę, mam za słaby sprzęt by wydusić więcej niż 20 klatek na średnich ustawiieniach, heh. Najlepsze jest to że nawet na najniższych tak samo działa.
 

MapMan

Arcane
Joined
Aug 7, 2009
Messages
2,330
Strasznie mnie to wkurwia. Co chwile slysze od znajomych, ze jakis random WoW player dostal invita... :codexrage:
 

Elzair

Cipher
Joined
Apr 7, 2009
Messages
2,254
Dostailem mail from the so-called Blizzard. "kluiczem beta koleigi. Moigę someone obdairować and odeizwał in me uśpioiny patriotyizm.

Ktoi wants weiść the beta? Czeikam the application przeiz jakieiś few days. Wygryiwa whoever is the longest member.

(Pododawałem duiżo liteirek "and" żeiby zmilić interneitowego tłumaicza, poniżei something for nieigo)

I think he is asking if the Terran marines can charge the Protoss corsairs with lances. :lol:
 

WhiskeyWolf

RPG Codex Polish Car Thief
Staff Member
Joined
Nov 4, 2007
Messages
14,805
Darth Roxor said:
ITT we post pictures of our dicks to get a free SC2 beta.
It's the only right thing to do.
 

As an Amazon Associate, rpgcodex.net earns from qualifying purchases.
Back
Top Bottom