Putting the 'role' back in role-playing games since 2002.
Donate to Codex
Good Old Games
  • Welcome to rpgcodex.net, a site dedicated to discussing computer based role-playing games in a free and open fashion. We're less strict than other forums, but please refer to the rules.

    "This message is awaiting moderator approval": All new users must pass through our moderation queue before they will be able to post normally. Until your account has "passed" your posts will only be visible to yourself (and moderators) until they are approved. Give us a week to get around to approving / deleting / ignoring your mundane opinion on crap before hassling us about it. Once you have passed the moderation period (think of it as a test), you will be able to post normally, just like all the other retards.

rpgcodex > the threads can be improved by adding more replies

Lacrymas
Lacrymas
И аз си мислех ММ6 защото много мразя respawn-и, само губят времето и става много досадно и скучно. Тоя жанр е... особен въобще и си трябва подготовка. Гледах Xeen за малко в тубата, но ми изглежда много еднообразна, особено с тея безкрайни еднакви коридори.
fantadomat
fantadomat
Иглежда така като игра някой дето я е минавал 10 пъти. Аз тамън я свършвам и съм над 100тен левел и съм в края на втората година,в играта. Като я играеш за първи път си е доста трунда,замака даркмоор все още е една от ний-трудните подземия дето съм играл.
fantadomat
fantadomat
За играта не ти трябва подготовка,пускап и изследваш света. Има бая тайни и неща за откриване. ММ6 е перфектния микс от старите и новите неща в игрите. Трудноста в играта идва от това да овладееш добре системата и контролите. Аз примерно мога да мина всяко подземие без да спя,на повечето хора ще им отнеме доста повече време.
Lacrymas
Lacrymas
Имах предвид подготовка за самия жанр, не за ММ6 специфично. Ще я пусна и ще видя до къде ще стигна и какво ще направя.
fantadomat
fantadomat
Ако ти трябва помощ,кажи :) .
Lacrymas
Lacrymas
Туко що я пуснах и първото нещо, което забелязах е, че няма от къде да купя лъкове. Намерих един инструктор, обаче той ми иска 700 голд, а аз имам 200... Също веднага взех някакви конски подкови и всички ме мразят... Утре ще я поразцъкам повече и ще видя за какво става въпрос.
fantadomat
fantadomat
Буахахаха,защо те мразят? Има един тип в кръчмата дето ти дава куест и 1000 злато те така. Първо научи търговия от нощната гилдия на джамбазите,пробвай да го напомпаш до 4 на всеки,после купи умение за лъкове.

As an Amazon Associate, rpgcodex.net earns from qualifying purchases.
Back
Top Bottom